Reisibuss kuni 8m Maardu pesula teenuste hinnakiri

Kuni 8m bussi pesu

REISIBUSS KUNI 8M MAARDU PESULA TEENUSTE HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Välipesu

Välipesu hind sisaldab: eelleotus, pesuharjaga ja svammiga šampoonipesu, velgede pesu, jalamattide puhastus. Klaaside kuivatus. Talveperioodil uksetihendite külmumisvastane hooldus. Tööaeg kuni 30 min.

30€

Pigipesu

Hind sisaldab: eelleotus, pigi-ja soolaleotus,  pesuharjaga ja svammiga šampoonipesu, velgede pesu, jalamattide puhastus. Klaaside kuivatus. Talveperioodil uksetihendite külmumisvastane hooldus. Tööaeg kuni 45 min.

36€

Salongi põhjalik puhastus

Hind sisaldab: kogu salongi puhastamine tolmuimejaga, jalamattide puhastus, vinüülpindade puhastus ja värskendus, klaaside puhastus.

36€/h

Salongi keemiline puhastus

Hind sisaldab: vaipkatete puhastus ja märgpesu, põranda puhastus ja pesu, istmepõhjade kuivpuhastus (vajadusel keemiline pesu), seljatugede kuivpuhastus (vajadusel keemiline pesu), plastikpindade süvapuhastus, peatoe katete ja kardinate pesu, muude tekstiilpindade kuivpuhastus (vajadusel keemiline pesu), armatuurlaua süvapuhastus, radiaatorivahede puhastus, klaaside puhastus, kaubaruumi seinte ja põranda puhastus, väline pigipesu (koos kuivatuse ja kiirvahatusega), rehvide läigestus. Tööaeg kuni 48h.

360€

Tekstiiliistme keemiline puhastus

Hind sisaldab: tekstiilkattega istme märgpesu ja kuivatus. Tööaeg koos järelkuivamisega  kuni 12h.

 10€/tk

Salongi nahksisu hooldus

Hind sisaldab: nahkpindade süvapuhastus mustusest ja hoolduskreemi pealekandmine, mis annab pinnale pehmuse ja elastsuse. Hoolduskreem ennetab naha pragunemist ja kulumist. Soovituslik on nahksisu hooldust teha vähemalt kaks korda aastas.

12€

Mootoripesu

Hind sisaldab: eelleotus (plastik-ja kummidetaile mittelagundav leotus), põhjalik loputus. Tööaeg kuni 1h.

 30€

 

Top