Veoauto (tagaluuk) mobiilse pesula puhastuse hinnakiri

veoauto pesu

VEOAUTO (tagaluuk) MOBIILSE PESULA TEENUSTE HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Välipesu

Hind sisaldab: eelleotus, pesuharjaga ja svammiga šampoonipesu, uksevahede pesu, velgede ja raami pesu, jalamattide puhastus. Tööaeg kuni 1h.

 48 €

Pigipesu

Hind sisaldab: eelleotus, pigi-ja soolaleotus,  pesuharja ja svammiga šampoonipesu, uksevahede pesu, velgede ja raami pesu, jalamattide puhastus. Tööaeg kuni 1,5h.

60 €

Kaubaruumi pesu

Hind sisaldab: kaubaruumi seinte ja põranda pesu neutraalse ph leotusainega. Põhjalik loputus, kummiliistuga pindade kuivatamine. Tööaeg kuni 30 min.

24 €

Mootoripesu

Hind sisaldab: eelleotus (plastik-ja kummidetaile mittelagundav leotus), põhjalik loputus. Tööaeg kuni 1h.

30€

Salongi põhjalik puhastus

Hind sisaldab: kogu salongi puhastamine tolmuimejaga, jalamattide puhastus, vinüülpindade puhastus ja värskendus, klaaside puhastus.

45€/h

Salongi keemiline puhastus

Hind sisaldab: salongi põhjalik puhastus, vinüülpindade süvapuhastus ja värskendus, tekstiilpindade märgpesu, nahkpindade puhastus ja hooldus. Lõplik hind sõltub sõiduki salongi seisukorrast ja töömahust.

al 240€

Salongi nahksisu hooldus

Hind sisaldab: nahkpindade süvapuhastus mustusest ja hoolduskreemi pealekandmine, mis annab pinnale pehmuse ja elastsuse. Hoolduskreem ennetab naha pragunemist ja kulumist. Soovituslik on nahksisu hooldust teha vähemalt kaks korda aastas. Tööaeg kuni 1h.

al 40€

 

Top