Sõidukite mobiilne pesula

Sõidukite mobiilne pesula XL Autopesulad

Sõidukite mobiilne pesula

Iga ettevõtte soovib oma teenust pakkuda kvaliteetselt ja viisakalt. Sealhulgas ka puhta sõidukiga. Kiire elutempo juures kahjuks ei jõuta professionaalsesse autopesulasse oma sõidukit viia. Seda enam, kui sõidukipark on suur.

Seega me pakume Teile välja lahenduse. Mitte Teie ei pea muretsema sõiduki transpordi pärast autopesulasse ja tagasi vaid meie tuleme Teie juurde. Tegemist on mobiilse sõidukite pesula teenusega. Saame teostada Teie ettevõtte territooriumil/parklas välipesu/salongipuhastust sõiduautodest kuni eritehnikani.

 Teenust pakume Tallinnas ja selle lähiümbruses. Vajadusel sõidame ka kaugemale.

Mobiilne sõidukite puhastusteenus

Tegemist on puhta veega pesemistehnikaga. Muud puhastustehnikad võivad kahjustada Teie sõiduki pinda. 

Oleme välja töötanud spetsiaalsed lahtikäivad pesualused oma teenuse jaoks. See tähendab, et sõidukite pesuvesi ei valgu Teie ettevõtte parkimisalale vaid jääb pesualuse peale, kust tühjenduspump imeb selle vastavasse anumasse. Pesualust kasutame vajadusel, kui parkla pind on asfalteeritud. Kui pinnakate on killustik või freesasfalt, siis pesualust ei kasutata.

Pesualused on meil kahes mõõdus, 8m ja 13m, seega saame pesta eri möödus sõidukeid (sõiduautod, maasturid, kaubikud, veoautod, reisibussid, autorongid).

 

Kuidas see kõik töötab?

Teie broneerite aja, mil soovite sõiduki(tele) puhastusteenust, meie tuleme kohale ning Teie ulatate meile sõiduki(te) võtmed, teeme töö ära ja anname tööde üleandmise aktiga + sõiduki(te) võtmed Teile tagasi – nii lihtne see kõik ongi!

Meie meeskonnaliikmetel on olemas C ja CE kategooria juhiload ja oskused, et Teie veokeid liigutada pesualale ja tagasi. Samuti kasutame autojuhi kaarti veoki liigutamisel.

Arveldamine toimub koondarve alusel korra kuus.

Miks me sellise teenuse välja töötasime?

  • Mugavam elu – Ikka  selleks, et klientidele elu mugavamaks teha.  Enam ei pea Teie organiseerima ja mõtlema, kuidas ja kes sõiduki pesulasse toimetab ning arvestama ooteajaga – samal ajal saate oma väärtuslikku aega kasumlikumalt kasutada.
  • Kütusekulu 0 – Kasutades meie teenust, hoiate te kokku kütusekuludelt, mis kulub autopesulasse sõiduks ja tagasi, autojuhi tunnipalk ei jookse sõiduki pesulasse ja tagasi transpordil ning järjekorras seistes.
  • Väärtustage oma aega – Ajakulu on 0. Kõige tähtsam – Teie aeg kulub vaid meie tellimisele. Ülejäänud teeme kõik meie.
  • Tööaja kokkuhoid – Lisaks veel autojuhi tööaja kokkuhoid (sõidumeerikuga veokitel).
  • Tööaja kokkuhoiust ka palgafondi kokkuhoid.

Puhastusteenust pakume E-P 9:00-20:00

Küsimuste ja soovi korral võtke julgelt ühendust tel: +372 551 4281 või info@xlpesulad.ee.

Top