EAS Starditoetus

EAS toetus

Toetus: EAS Starditoetus

Toetuse summa: 14 934,75 EUR

Toetuse periood: 30.11.2018-29.11.2019

Projekti lühikirjeldus: Projekti eesmärk on pakkuda olemasolevatele XL Pesulad OÜ kliendibaasile  (tänaseks üle 150 juriidilise isiku) mootorsõidukite rehvitööde teenust koos hoiustamisega. Ettevõtte kliendid on näidanud üles suurt huvi saamaks meie käest nn. kaks ühes teenust ehk, kui sõiduk tuleb autopesulasse puhastusteenust saama siis vahetada ka rehvid ja tegeleda aastaringselt ka rehviparandus/müügi teenusega. Antud projekti toetuse näol soovime soetada rehvitöödeks/hoiustamiseks vajaminevad seadmed. Teenust soovime pakkuma hakata ka uutele klientidele kas rehvivahetuse näol ja sinna juurde pakkuda ka sõidukite puhastusteenust või siis vastupidi.

Eesmärk: Tegevuseesmärkide alla võib ka ära mainida, et kui klientide maht kasvab prognoositud suunal siis saab juba omavahenditest soetada rehviseadmeid juurde ja laiendada teenuse pakkumise mahtu. Planeeritava teenuse jõudmiseks klientideni, plaanime kasutada erinevaid kampaaniaid sotsiaalmeedias, kodulehel ja ka otsepostituste näol. Samuti leida kliendibaasi juurde autoparke omavaid ettevõtteid ja teha neile mahupõhiselt personaalseid pakkumisi.

Tulemus: Prognoositud tulemus on ettevõtte käibe kasv ja uute töökohtade loomine. Samuti ka lisateenuste pakkumine olemasolevatele kui ka uutele klientidele. EAS Starditoetuse projekt on ettevõtte kasvu ja uute arengusuundadel väga abiks olnud.

Top